Kontakta oss

Öppettider

Mån - fre. 07:30 - 16:00
Växel 016-140009

Kontakt med oss utanför ordinarie kontorstider hänvisas till: info@danox.se

Avtalskunder kontaktar er personliga konsult direkt via mobil alt mail. Vid brådskande ärende då ni inte når er kontaktperson ringer direkt in till kontoret på vårt växelnummer för snabbare hantering.



Kontakta oss nedan för allmänna frågor så återkommer vi till dig.

 

E-postadress:
Namn:
Telefon:
Yrke (lämnas blankt):
Meddelande:
Ange säkerhetskoden som visas till höger

Kontaktpersoner

Mathias Arrebäck
VD / Projektledning
mathias@danox.se
016150072

Daniel Norbäck
Marknad/ekonomi
daniel@danox.se
016150071

Tero Uusikartaano
IT Konsult -Utvecklingsansvarig
tero@danox.se
016150075

David Andersson
It Konsult – Drift/Kommunikation
david@danox.se
016150073

Mikael Björklund
IT Konsult – Drift/Kommunikation
mikael@danox.se
016150074

Fredrik Melnik
IT Konsult – Drift/Kommunuikation
fredrik@danox.se
016150070

Jack Andryhag
IT Konsult – Drift/Kommunikation
jack@danox.se
016150076

Här finns vi:

X
Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen av vår webbplats. Genom att fortsätta använda webbplatsen godkänner du detta. Läs mer